ХРОНИКА

Про Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених
"Актуальні проблеми профілактичної медицини"

16—17 жовтня 2000 року в Києві відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених "Актуальні проблеми профілактичної медицини" з обговоренням таких питань:

І. Експериментальна, профілактична та клінічна токсикологія:
1. Загальні та методичні питання токсикології:
— Клініко-експериментальні паралелі при ізольованому, комбінованому, комплексному та сумісному надходженні в організм;
— Питання екстраполяції експериментальних даних з тварин на людину;
— Нові методологічні підходи та критерії для токсикологічних досліджень in vitro;
— Методичні питання вікової токсикології.
2. Клініка та лікування інтоксикацій.

II. Ксенобіотики. Гігієна довкілля та харчових продуктів. Здоров'я:
1. Оцінка якості об'єктів навколишнього середовища;
2. Методичні підходи до оцінки та управління ризиком негативного впливу на здоров'я населення забрудненого навколишнього середовища;

III. Вплив інфекційних та неінфекційних факторів на здоров'я населення з урахуванням груп ризику:
1. Інтегральні критерії оцінки небезпечності територіальних навантажень шкідливих факторів на організм людини (тести виявлення цитогенетичних, онкогенних ефектів, впливу на репродуктивну функцію та інші);
2. Аналіз, ранжування територій з урахуванням проблемних ситуацій в санітарно-епідеміологічному стані регіонів та удосконалення системи заходів щодо профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань;
3. Формування інформаційно-аналітичної нормативної та методичної бази санітарно-енідеміологічної служби.

Просимо молодих вчених та фахівців взяти участь у конференції.

Матеріали на конференцію в друкованому вигляді у 2 примірниках та дискету 3,5" просимо надсилати до 01.09.2000 року за вказаною нижче адресою до Оргкомітету конференції: 03022, Київ, вул. Героїв Оборони, 6, Інститут екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя. Рада молодих вчених, Єрмоловій Л.В. E-mail: lve@medved.kiev.ua, телефони для довідок — код 044, 261-34-70, телефон/факс 251-96-43.

Матеріали кращих доповідей учасників конференції будуть опубліковані в вигляді статей у журналі "Современные проблемы токсикологии".

Вимоги до оформлення матеріалів на конференцію молодих вчених "Актуальні проблеми профілактичної медицини"

1. Стаття повинна супроводжуватися офіційним направленням установи, в якій виконана робота, візою наукового керівника на першій сторінці, затвердженою круглою печаткою цієї установи. До статті додається дискета.

2. На першій сторінці на початку указують УДК (універсальний десятковий класифікатор), ініціали та наукове звання автора (авторів), назву роботи, установу, лабораторію, кафедру, де вона виконана, місто, країну. Стаття повинна бути особисто підписана усіма авторами. Окремо необхідно повністю вказати прізвище, ім'я та по-батькові, наукову ступінь, вчене звання, посаду, адресу (п'ятизначний поштовий індекс), номер телефону, факс автора, з яким можна вести переговори або переписку.

3. Обсяг оригінальної статті, включаючи малюнки, резюме, літературу, не повинен перевищувати 15, а огляду літератури — 25 сторінок машинопису, коротких повідомлень — 5 сторінок. Рукопис друкується на одній сторінці листа через два інтервали, з шириною полів зліва — 3.5 см , зверху та снизу — 2 см, справа — 1 см.

4. Виклад статті повинен бути виразним, стислим, без повторень. Текст необхідно вивірити. Коректура авторам не висилається, вся подальша перевірка ведеться по авторському оригіналу.

5. Цифрові результати мають бути приведені в міжнародних одиницях (СІ). Не слід застосовувати скорочення, які не є загальноприйнятими. Назви фірм, реагентів та обладнання, які не використовуються в данній роботі, даються в орігінальному написанні з посиланням на країну.
Кількість графічних матеріалів повинна бути мінімальною (не більше 3). Фотографії мають бути контрастними, малюнки — чіткими, графіки та діаграми новинні бути виконані тушшю. На звороті кожного малюнка пишуться (олівцем): номер малюнка, прізвище першого автора, назву роботи; робляться помітки "верх" та "низ". Підписи до малюнків даються на окремому аркуші. Номери таблиць пишуться зверху справа, окремо від назв таблиць. Номери малюнків вказуються зліва знизу. Підписи надаються під малюнками. В них наводяться: назва малюнка, пояснення умовних позначень (цифр, букв та інших). У підписах до мікрофотографій вказуються збільшення та метод фарбування. Малюнки надаються у двох екземплярах. Графічний матеріал не повинен дублювати матеріал таблиць.

6. Місце, де в тексті є посилання на малюнок або таблицю, позначається квадратом на лівому полі, в квадраті ставиться номер малюнка або таблиці.

7. Цифрові дані таблиць повинні бути оброблені статистичними методами.

8. Цитована література повинна бути надрукована окремо від тексту, колонкою через 2 інтервали.
В біографічному описі наводяться наступні дані: прізвище автора (авторів), ініціали, повна назва джерела, рік видання, том, номер випуску, видавництво, загальна кількість сторінок.
Посилання на неопубліковані праці не допускаються.
Кількість цитованої літератури в оригінальних статтях не повинна перевищувати 20 назв, в оглядах — 25.

9. Статті приймаються на трьох мовах: англійській, українській, російській у двох екземплярах. До статті необхідно додати резюме (розміром 1/3 сторінки машинопису) відповідно російською або українською мовами, а також англійською.

10. Неприпустимо надсилати роботи, які вже публікувалися або направлені для публікації в інші видання.


| Содержание |